WSPÓŁZAWODNICTWO SZKOLNE ROK 2018-2019

Semestr II /luty 2018 – czerwiec 2019/

TERMINARZ

NAZWA ZAWODÓW

TERMIN

MIEJSCE

UWAGI

Piłka siatkowa /dziewczęta/

(klasy 7-8 SP i 3 Gimn.)

12.02.2109

g. 11.00 /wt/

SP 1

ul. Galla Anonima

Piłka siatkowa /chłopcy/

(klasy 7-8 SP i 3 Gimn.)

14.02.2019

g. 11.00 /czw/

SP 1

ul. Galla Anonima

Minisiatkówka CZWÓRKI /dziewczęta/ (klasy 6 SP)

21.02.2019

g. 11.00 /czw/

SP 1

ul. Galla Anonima

Minisiatkówka CZWÓRKI /chłopcy/ (klasy 6 SP)

26.02.2019

g.11.00 /wt/

SP 1

ul. Galla Anonima

Minisiatkówka TRÓJKI /dziewczęta/ (klasy 5 SP)

27.02.2019

g.11.00 /śr/

SP 105

ul. Saperów 27

Minisiatkówka TRÓJKI /chłopcy/ (klasy 5 SP)

1.03.2019

g.11.00 /pt/

SP 105

ul. Saperów 27

Halowa piłka nożna /dziewczęta/

(klasy 7-8 SP i 3 Gimn.)

12.03.2019

g.11.00 /wt/

SP 1

ul. Galla Anonima

Halowa piłka nożna /chłopcy/

(klasy 7-8 SP i 3 Gimn.)

14.03.2019

g.11.00 /czw/

SP 1

ul. Galla Anonima

Minisiatkówka DWÓJKI /dziewczęta/ (klasy 4 SP)

18.03.2019

g.11.00 /pn/

SP 105

ul. Saperów 27

Minisiatkówka DWÓJKI /chłopcy/ (klasy 4 SP)

22.03.2019

g.11.00 /pt/

SP 105

ul. Saperów 27

Drużynowe biegi przełajowe

(klasy 1-6 SP)

29.03.2019

g.11.00 /pt/

Stadion ŚOSIR

ul. Śląska 35

Drużynowe biegi przełajowe

(klasy 7-8 SP i 3 Gimn.)

29.03.2019

g.12.30 /pt/

Stadion ŚOSIR

ul. Śląska 35

Aerobik /dziewczęta/

(klasy 7-8 SP i 3 Gimn.)

5.04.2019

g.11.00 /pt/

SP 1

ul. Galla Anonima

Piłka nożna /dziewczęta/

(klasy 7-8 SP i 3 Gimn.)

17.05.2019

g.11.00 /pn/

SP 6

ul. Wodna 5-7

Indywidualne Igrzyska Dzieci LA (klasy 5-6 SP)

27.05.2019

g.11.00 /czw/

Stadion ŚOSIR

ul. Śląska 35

Indywidualne Mistrzostwa LA

(klasy 7-8 SP i 3 Gimn.)

30.04.2019

g.11.00 /wt/

Stadion ŚOSIR

ul. Śląska 35

Czwórbój LA

(klasy 5-6 SP)

8.05.2019

g.11.00 /śr/

Stadion ŚOSIR

ul. Śląska 35

Siatkówka plażowa (dziewczęta)

(klasy 7-8 SP i 3 Gimn.)

14.05.2019

g.11.00 /wt/

Stadion ŚOSIR

ul. Śląska 35

Siatkówka plażowa (chłopcy)

(klasy 7-8 SP i 3 Gimn.)

15.05.2019

g.11.00 /śr/

Stadion ŚOSIR

ul. Śląska 35

Wielobój LA klasy I-II

(Igrzyska Dzieci)

23.05.2019

g.11.00 /pn/

Stadion ŚOSIR

ul. Śląska 35

Wielobój LA klasy III-IV

(Igrzyska Dzieci)

21.05.2019

g.11.00 /wt/

Stadion ŚOSIR

ul. Śląska 35

Kontakt : Waldemar Kurek – 607 944 999, mail: dois@osir.swidnica.pl

WSPÓŁZAWODNICTWO SZKOLNE ROK 2018-2019

Semestr I /wrzesień 2018 –  styczeń 2019/

TERMINARZ

NAZWA ZAWODÓW

TERMIN

MIEJSCE

UWAGI

Szkolna liga LA

(klasy 7-8 SP i 3 Gimn.)

21.09.2018

g. 12.00 /pt/

Stadion ŚOSIR

ul. Śląska 35

Piłka nożna /chłopcy/

(klasy 7-8 SP i 3 Gimn.)

24.09.2018

g.11.00 /pon/ ZMIANA NA 28.09.2018

Elim. 1 – SP 6 ul. Jodłowa

6-105-1-Bl. Dz

Elim. 2 – SP 6 ul. Wodna

4-2-8-Caritas

Mini nożna /chłopcy/

(klasy 1-6 SP)

25.09.2018

g.11.00 /wt/ ZMIANA NA 27.09.2018

Elim. 1 – SP 6 ul. Jodłowa

1-8-105-2-Carit

Elim. 2 – SP 6 ul. Wodna

6-4-315-Bl.D-Społ

Sztafetowe biegi przełajowe

(klasy 1-6 SP)

3.10.2018

g. 11.00 /śr/

Stadion ŚOSIR

ul. Śląska 35

Sztafetowe biegi przełajowe

(klasy 7-8 SP i 3 Gimn.)

3.10.2018

g. 12.30 /śr/

Stadion ŚOSIR

ul. Śląska 35

Piłka koszykowa /dziewczęta/

(klasy 7-8 SP i 3 Gimn.)

19.10.2018

g.11.00 /pt/

Elim.1 -SP 105 ul. Saperów

Elim.2 – SP 1 ul. Galla Ano

Piłka koszykowa /chłopcy/

(klasy 7-8 SP i 3 Gimn.)

22.10.2018

g.11.00 /pon/

Elim.1 -SP 105 ul. Saperów

Elim.2 – SP 1 ul. Galla Ano

Piłka koszykowa /dziewczęta/

(klasy 7-8 SP i 3 Gimn.)

29.10.2018

g.11.00 /pon/

Finał -SP 105 ul. Saperów

Piłka koszykowa /chłopcy/

(klasy 7-8 SP i 3 Gimn.)

30.10.2018

g.11.00 /wt/

Finał -SP 105 ul. Saperów

Mini koszykówka /dziewczęta/

(klasy 1-6 SP)

14.11.2018

g.11.00 /śr/

SP 1

ul. Galla Anonima

Mini koszykówka /chłopcy/

(klasy 1-6 SP)

15.11.2018

g.11.00 /czw/

SP 1

Ul. Galla Anonima

Mikołajkowe zawody pływackie

(klasy 1-8 SP)

5.12.2018

g.12.00 /śr/

Basen kryty

ul. Równa

Mini ręczna /chłopcy/

(klasy 1-6 SP)

10.12.2018

g.11.00 /pon/

SP 1

Ul. Galla Anonima

Tenis stołowy /dz-chł/

(klasy 1-6 SP)

10.01.2019

g. 11.00 /czw/

SP 1

ul. Galla Anonima

Piłka ręczna /dziewczęta/

(klasy 7-8 SP i 3 Gimn.)

11.01.2019

g.11.00 /pt/

SP 105 (Gimn. 3)

ul. Saperów 27

Tenis stołowy /dz- chł/

(klasy 7-8 SP i 3 Gimn.)

14.01.2019

g. 11.00 /pn/

SP 1

ul. Galla Anonima

Piłka ręczna /chłopcy/

(klasy 7-8 SP i 3 Gimn.)

17.01.2019

g.11.00 /czw/

Elim.1 – SP 105 ul. Saperów

Elim. 2 – SP 1 ul. Galla Ano

Piłka ręczna /chłopcy/

(klasy 7-8 SP i 3 Gimn.)

18.01.2019

g.11.00 /pt/

Finał – SP 105 ul. Saperów

Kontakt : Waldemar Kurek – 607 944 999, mail: dois@osir.swidnica.pl