WSPÓŁZAWODNICTWO SZKOLNE   ROK 2023-2024

Semestr II  /luty 2024 – czerwiec 2024/

TERMINARZ

NAZWA ZAWODÓW TERMIN MIEJSCE UWAGI
Minisiatkówka CZWÓRKI /dziewczęta/ (klasy 6 SP) 15.02.2024 g.11.00 /czw/ SP 1 ul. Galla Anonima  
Minisiatkówka CZWÓRKI /chłopcy/ (klasy 6 SP) 16.02.2024 g. 11.00 /pt/ SP 1 ul. Galla Anonima  
Minisiatkówka DWÓJKI /chłopcy/ (klasy 4 SP) 19.02.2024  g.11.00 /pon/ SP 1 lub SP 105    
Minisiatkówka DWÓJKI /dziewczęta/ (klasy 4 SP) 20.02.2024  g.11.00 /wt/ SP 105 Ul. Saperów 27  
Minisiatkówka TRÓJKI /dziewczęta/ (klasy 5 SP) 1.03.2024 g.11.00 /pt/ SP 105 ul. Saperów 27  
Minisiatkówka TRÓJKI /chłopcy/ (klasy 5 SP) 4.03.2024  g.11.00 /pon/ SP 105 lub SP 1    
Halowa piłka nożna /dziewczęta/ (klasy 7-8 SP) 18.03.2024 g.11.00 /pon/ SP 1 ul. Galla Anonima  
Halowa piłka nożna /chłopcy/ (klasy 7-8 SP) 25.03.2024 g.11.00 /pon/ SP 1 ul. Galla Anonima  
Drużynowe biegi przełajowe  (klasy 3-4 i 5-6 SP) 11.04.2024 g.11.00 /czw/ Stadion ŚOSIR ul. Śląska 35  
Drużynowe biegi przełajowe (klasy 7-8 SP) 11.04.2024 g.12.30 /czw/ Stadion ŚOSIR ul. Śląska 35  
Piłka nożna /dziewczęta/ (klasy 7-8 SP) 15.04.2024 g.11.00 /pon/ SP 6 ul. Wodna 5-7  
Mini nożna /dziewczęta/ (klasy 5-6 SP) 26.04.2024 g.11.00 /pt/ SP 6 ul. Wodna 5-7  
Czwórbój LA  (klasy 5-6 SP) 7.05.2024  g.11.00 /wt/ Stadion ŚOSIR ul. Śląska 35  
Szkolna liga LA (klasy 7-8 SP) 9.05.2024 g. 11.00 /czw/ Stadion ŚOSIR ul. Śląska 35   10.05
Indywidualne Igrzyska Dzieci LA (klasy 5-6 SP) 13.05.2024  g.11.00 /pon/ Stadion ŚOSIR ul. Śląska 35  
Siatkówka plażowa (dziewczęta) (klasy 7-8 SP) 27.05.2024  g.11.00 /pon/ Stadion ŚOSIR ul. Śląska 35   14.05
Siatkówka plażowa (chłopcy) (klasy 7-8 SP) 28.05.2024  g.11.00 /wt/ Stadion ŚOSIR ul. Śląska 35   15.05
Trójbój LA klasy I-II (Igrzyska Dzieci) 20.05.2024  g.11.00 /pon/ Stadion ŚOSIR ul. Śląska 35  
Trójbój LA klasy III-IV (Igrzyska Dzieci) 21.05.2024  g.11.00 /wt/ Stadion ŚOSIR ul. Śląska 35  
Indywidualne Mistrzostwa LA (klasy 7-8 SP) 23.05.2024  g.11.00 /czw/ Stadion ŚOSIR ul. Śląska 35  

Kontakt : Waldemar Kurek –  607 944 999, mail: dois@osir.swidnica.pl

Semestr I  /wrzesień 2023 – styczeń 2024/

TERMINARZ

NAZWA ZAWODÓW TERMIN MIEJSCE UWAGI
Sztafetowe biegi przełajowe (klasy 5-6 SP) 28.09.2023 g. 11.00 /czw/ Stadion ŚOSIR ul. Śląska 35  
Sztafetowe biegi przełajowe (klasy 7-8 SP) 28.09.2023 g. 12.00 /czw/ Stadion ŚOSIR ul. Śląska 35  
Mini nożna /chłopcy/ (klasy 5-6 SP) 2.10.2023  g.10.00 /pon/ Elim. 1 – SP 6 ul. Wodna SP 6, SP 8, SP 105, SP Społ. SP Bl. Dz.
Elim. 2 – SP 6 ul. Jodłowa SP 1, SP 2, SP 4, SP 315,
Piłka nożna /chłopcy/ (klasy 7-8 SP) 6.10.2023 g.10.00 /pt/ Elim. 1 – SP 6 ul. Wodna SP 1, SP 6, SP 315, SP Bl. Dz, SP Caritas
Elim. 2 – SP 6 ul. Jodłowa SP 2, SP 4, SP 8, SP Społecz.
Piłka koszykowa /dziewczęta/ (klasy 7-8 SP) 12.10.2023 g.11.00 /czw/ SP 1 ul. Galla Anonima  
Piłka koszykowa /chłopcy/ Elimin, 1 – (klasy 7-8 SP) 18.10.2023 g.11.00 /śr/ Elim.1 -SP 105 ul. Saperów SP 8, SP 105, SP Bliżej Dziecka
Piłka koszykowa /chłopcy/ Elimin. 2 – (klasy 7-8 SP) 20.10.2023 g.11.00 /pt/ Elim.2 -SP 1 ul. Galla Anonima SP 1, SP 4, SP 6, SP 315
Piłka koszykowa /chłopcy/ Finał – (klasy 7-8 SP) 30.10.2023 g.11.00 /pon/ Finał -SP 105 ul. Saperów lub SP 1 ul. Galla Anonima  
Mini koszykówka /dziewczęta/ (klasy 5-6 SP) 7.11.2023 g.11.00 /wt/ SP 1 ul. Galla Anonima  
Mini koszykówka /chłopcy/ (klasy 5-6 SP) 10.11.2023 g.11.00 /pt/ SP 1 Ul. Galla Anonima  
Tenis stołowy /dz-chł/ (klasy 5-6 SP) 23.11.2023 g. 11.00 /czw/ SP 1 ul. Galla Anonima  
Tenis stołowy /dz- chł/ (klasy 7-8 SP) 22.11.2023 g. 11.00 /śr/ SP 1 ul. Galla Anonima  
Mini ręczna  /chłopcy/ (klasy 5-6 SP) 27.11.2023 g.11.00 /pon/ SP 105 ul. Saperów  
Mikołajkowe zawody pływackie (klasy 1-8 SP) 8.12.2023 g.11.00 /pt/ Basen kryty ul. Równa  
Piłka siatkowa /dziewczęta/ (klasy 7-8 SP) 12.12.2023 g. 11.00 /wt/ SP 1 ul. Galla Anonima  
Piłka siatkowa  /chłopcy/ (klasy 7-8 SP) 13.12.2023 g. 11.00 /śr/ SP 1 ul. Galla Anonima  
Piłka ręczna /dziewczęta/ (klasy 7-8 SP) 5.01.2024 g.11.00 /pt/ SP 105 ul. Saperów  
Piłka ręczna /chłopcy/ (klasy 7-8 SP) 8.01.2024 g.11.00 /pon/ Finał – SP 105 ul. Saperów    

Kontakt : Waldemar Kurek –  607 944 999, mail: dois@osir.swidnica.pl