Camping nr 231

ul. Śląska 37, 58-100 Świdnica

tel: 513 310 715

email: dw@osir.swidnica.pl

Camping to świetna oferta dla zmotoryzowanego turysty. Liczne wyróżnienia i nagrody, a także rekomendacja Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu potwierdzają wysoką jakość świadczonych usług oraz spełnienie najwyższych standardów dla tego typu obiektu turystycznego. Na tonącej w zielni powierzchni ponad 5000 m kw. urządzone zostały stanowiska caravaningowe dla 15 kamperów, czy przyczep (wymiary: 12 x 15 m), każde z oddzielnym przyłączem elektrycznym oraz obszerne pole namiotowe. Do dyspozycji gości jest również pełne zaplecze sanitarne, stanowisko do grila i sala cateringowo-szkoleniowa. Swobodna atmosfera i przyjazne otoczenie sprzyja relaksowi, również w towarzystwie swoich milusińskich. Na terenie campingu wydzielony jest parking monitorowany całą dobę.

W ZWIĄZKU Z COVID -19 prosimy gościa, aby w miarę możliwości zgłaszać przyjazd wcześniej, kontaktując się z Campingiem telefonicznie lub mailowo: tel: 513 310 715, email: dw@osir.swidnica.pl

Informacje o obiekcie:

 • ponad 0,50 ha zieleni
 • 15 stanowisk dla kamperów z przyłączem elektrycznym
 • 40 miejsc na polu namiotowym
 • pełne zaplecze sanitarne + WC chemiczne
 • miejsce do grilowania i sala letnia z aneksem kuchennym

HONORUJEMY BONY TURYSTYCZNE

O bonie turystycznym

 1. Bon turystyczny jest przyznawany na dziecko, na które przysługuje świadczenie wychowawcze lub dodatek wychowawczy Rodzina 500+. Bon należy aktywować na Platformie Usług Elektronicznych PUE ZUS.
 2. Na jedno dziecko przysługuje bon w wysokości 500 zł, a w przypadku dziecka niepełnosprawnego przysługuje bon w wysokości 1000 zł.
 3. Za pomocą bonu można płacić do czasu, aż wyczerpie się pełną kwotę, bon nie podlega wymianie na gotówkę lub inne środki płatnicze.
 4. Bon może być wykorzystany na pobyt rodzinny (z rodzicami, dziadkami lub prawnymi opiekunami), z tym, że dziecko, na które przysługuje bon musi być obecne w domu wycieczkowym lub na campingu.
 5. W przypadku płatności za pobyt bonem nie wystawiamy faktury na firmę. Ważność każdego bonu trwa do końca marca 2022 r.
 6. Aby skorzystać z bonu należy dokonać rezerwacji pobytu bezpośrednio pod numerem 513 310 175 lub email: dw@osir.swidnica.pl; rozliczenie bonu możliwe jest tylko przy rezerwacjach z zapłatą lub dopłatą należności na miejscu, bonu nie można wykorzystać jako zaliczki tylko jako dopłatę lub zapłatę na miejscu. Przy zameldowaniu w domu wycieczkowym lub na campingu należy podać numer bonu oraz kwotę, jaką chcemy opłacić w formie bonu. Transakcja wymaga potwierdzenia jednorazowym kodem wysłanym jako wiadomość e-mail lub sms.

Więcej informacji: https://bonturystyczny.gov.pl

15. Świdnicki Zlot Caravaningowy CAMPING „ŚWIDNICA” Nr 231 pod honorowym patronatem Prezydent Świdnicy

Data: 6.12.08.2022