Witamy na stronie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Jesteśmy jednostka miejską, która zarządza obiektami sportowymi i turystycznymi na terenie Świdnicy.

Staramy się każdego dnia zaspokajać potrzeby mieszkańców  w zakresie sportu i szeroko pojętej rekreacji. Współpracujemy z klubami sportowymi ze Świdnicy, a także spoza Naszego miasta. Z Naszych obiektów, przygotowując się do sezonu, korzystają kluby z najwyższych klas rozgrywkowych, a także reprezentacje województw i Polski.

W trakcie roku organizujemy lub współorganizujemy wiele imprez, które znane są już w całej Polsce, a nawet poza jej granicami. Są to m.in. Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Silesian Cup, Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski –Rajd Krause ( dawniej Rajd Elmot), Międzynarodowy Turniej Wiosny w Akrobatyce,  Międzynarodowy Zlot Caravaningu, Strong Man.

Bez względu na to czy chcesz Nas odwiedzić indywidualnie, ze znajomymi, a może jesteś przedstawicielem klubu sportowego to  na  tej stronie znajdziesz wszystkie informacje o Naszych obiektach i ludziach z którymi trzeba się skontaktować by Nas odwiedzić lub któryś z obiektów wynająć

Zapraszamy i do zobaczenia.