Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Śląska 35
58-100 Świdnica
tel. 74 852 12 62
email: osir@osir.swidnica.pl

Dyrektor
vacat

Pełniący obowiązki Dyrektora, Kierownik działu eksploatacji obiektów
Jan Czałkiewicz
jan.czalkiewicz@osir.swidnica.pl
74 852 12 62, 604 772 576

Kierownik Działu Technicznego 
Jarosław Janiak
j.janiak@osir.swidnica.pl
74 852 12 62, 516 497 500

Administracja obiektów
Anna Szuba (lodowisko, hala Zawiszów, bosmanat)
aniasz@osir.swidnica.pl
74 852 12 62
Regina Czałkiewicz (stadion, hala Pionierów, basen odkryty)
renia@osir.swidnica.pl
74 852 12 62

Kierownik basenu krytego
Robert Nowakowski
osir@osir.swidnica.pl
74 853 08 43

Kierownik Domu Wycieczkowego i Kempingu
Sylwia Brzęczek
dw@osir.swidnica.pl
74 852 05 53, 513 310 715

Organizacja imprez
Waldemar Kurek
dois@osir.swidnica.pl
74 852 12 62

Marketing
Przemysław Grzyb
marketing@osir.swidnica.pl
74 852 12 62

Sekretariat i kadry
Anna Kujawska
a.kujawska@osir.swidnica.pl
74 852 12 62

Dział Księgowości
Anna Banasik-Kaszewska
banasik@osir.swidnica.pl

Anna Piotrowska

a.piotrowska@osir.swidnica.pl

Agnieszka Wcisło

wcislo@osir.swidnica.pl

74 852 12 62

Przetargi i zamówienia publiczne
Marcin Kistela
mkistela@osir.swidnica.pl
74 852 12 62