Szkoły podstawowe-terminarz


WSPÓŁZAWODNICTWO SZKOLNE ROK 2018-2019

Semestr I /wrzesień 2018 – styczeń 2019/

 

TERMINARZ

NAZWA ZAWODÓW

 

TERMIN

MIEJSCE

UWAGI

Szkolna liga LA

(klasy 7-8 SP i 3 Gimn.)

21.09.2018

g. 12.00 /pt/

Stadion ŚOSIR

ul. Śląska 35

 

Piłka nożna /chłopcy/

(klasy 7-8 SP i 3 Gimn.)

24.09.2018

g.11.00 /pon/ ZMIANA NA 28.09.2018

Elim. 1 - SP 6 ul. Jodłowa

6-105-1-Bl. Dz

Elim. 2 – SP 6 ul. Wodna

4-2-8-Caritas

Mini nożna /chłopcy/

(klasy 1-6 SP)

25.09.2018

g.11.00 /wt/ ZMIANA NA 27.09.2018

Elim. 1 - SP 6 ul. Jodłowa

1-8-105-2-Carit

Elim. 2 – SP 6 ul. Wodna

6-4-315-Bl.D-Społ

Sztafetowe biegi przełajowe

(klasy 1-6 SP)

3.10.2018

g. 11.00 /śr/ ZMIANA NA 5.11.2018 /pt/

Stadion ŚOSIR

ul. Śląska 35

 

Sztafetowe biegi przełajowe

(klasy 7-8 SP i 3 Gimn.)

3.10.2018

g. 12.30 /śr/ ZMIANA NA 5.11.2018 /pt/

Stadion ŚOSIR

ul. Śląska 35

 

Piłka koszykowa /dziewczęta/

(klasy 7-8 SP i 3 Gimn.)

19.10.2018

g.11.00 /pt/

Elim.1 -SP 105 ul. Saperów

Elim.2 – SP 1 ul. Galla Ano

 

Piłka koszykowa /chłopcy/

(klasy 7-8 SP i 3 Gimn.)

22.10.2018

g.11.00 /pon/

Elim.1 -SP 105 ul. Saperów

Elim.2 – SP 1 ul. Galla Ano

 

Piłka koszykowa /dziewczęta/

(klasy 7-8 SP i 3 Gimn.)

29.10.2018

g.11.00 /pon/

Finał -SP 105 ul. Saperów

 

 

Piłka koszykowa /chłopcy/

(klasy 7-8 SP i 3 Gimn.)

30.10.2018

g.11.00 /wt/

Finał -SP 105 ul. Saperów

 

 

Mini koszykówka /dziewczęta/

(klasy 1-6 SP)

14.11.2018

g.11.00 /śr/

SP 1

ul. Galla Anonima

 

Mini koszykówka /chłopcy/

(klasy 1-6 SP)

15.11.2018

g.11.00 /czw/

SP 1

Ul. Galla Anonima

 

Mikołajkowe zawody pływackie

(klasy 1-8 SP)

5.12.2018

g.12.00 /śr/

Basen kryty

ul. Równa

 

Mini ręczna /chłopcy/

(klasy 1-6 SP)

10.12.2018

g.11.00 /pon/

SP 1

Ul. Galla Anonima

 

Tenis stołowy /dz-chł/

(klasy 1-6 SP)

10.01.2019

g. 11.00 /czw/

SP 1

ul. Galla Anonima

 

Piłka ręczna /dziewczęta/

(klasy 7-8 SP i 3 Gimn.)

11.01.2019

g.11.00 /pt/

SP 105 (Gimn. 3)

ul. Saperów 27

 

Tenis stołowy /dz- chł/

(klasy 7-8 SP i 3 Gimn.)

14.01.2019

g. 11.00 /pn/

SP 1

ul. Galla Anonima

 

Piłka ręczna /chłopcy/

(klasy 7-8 SP i 3 Gimn.)

17.01.2019

g.11.00 /czw/

Elim.1 - SP 105 ul. Saperów

Elim. 2 – SP 1 ul. Galla Ano

 

Piłka ręczna /chłopcy/

(klasy 7-8 SP i 3 Gimn.)

18.01.2019

g.11.00 /pt/

Finał - SP 105 ul. Saperów

 

 

 

Kontakt : Waldemar Kurek – 607 944 999, mail: dois@osir.swidnica.pl

Nasze kluby

Media