Świdnicki Camping czeka na gości!

Po zimowej przerwie, od piątku, 28 kwietnia wznawia działalność Camping nr 231 Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Obiekt od lat cieszy się ogromną popularnością wśród turystów nie tylko z Polski!

Camping to świetna oferta zwłaszcza dla zmotoryzowanego turysty. To znakomita baza wypadowa na cały Dolny Śląsk, a oddany do użytku w ubiegłym roku gruntowanie przebudowany, nowoczesny basen letni sprawia, że obiekt zyskał dodatkową atrakcję. Liczne wyróżnienia i nagrody, a także rekomendacja Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu potwierdzają wysoką jakość świadczonych usług oraz spełnienie najwyższych standardów dla tego typu obiektów turystycznych.

Świdnicki Camping kusi spokojem i sielską atmosferą. Na tonącej w zielni powierzchni ponad 5000 m kw. urządzone zostały stanowiska caravaningowe dla 15 kamperów, czy przyczep (wymiary: 12x 15 m), każde z oddzielnym przyłączem elektrycznym oraz obszerne pole namiotowe. Do dyspozycji gości jest również pełne zaplecze sanitarne, stanowisko do grilla i sala cateringowo-szkoleniowa. Swobodna atmosfera i przyjazne otoczenie sprzyja relaksowi całych rodzin. Atutem jest też monitorowany parking.

Poprzedni sezon, pierwszy po pandemii, był udany. – W 2022 roku na campingu gościły 1421 osoby, którym udzielono 2531 osobonoclegów. Nasz camping odwiedzili turysci z 18 państw. Obok Polaków największą grupę stanowili Niemcy – 221 gości. W dalszej kolejności byli to – uwaga – Algierczycy, Holendrzy, Czesi, Brytyjczycy, Francuzi, Szwedzi i Austriacy. Najdalej mieli do nas goście z Nowej Zelandii. Oczywiście liczymy, że równie wielu gości odwiedzi nas także w tym rozpoczynającym się sezonie – mówi Jerzy Żądło, dyrektor ŚOSiR-u.

Z pełną ofertą Campingu można się zapoznać TUTAJ.

Aktualnie nie ma natomiast możliwości wykupienia noclegu w Dom Wycieczkowym. Od wielu miesięcy w obiekcie przebywają uchodźcy z Ukrainy.