Kort przy ulicy Prądzyńskiego doposażony

Kryte ławeczki dla graczy zostały ustawione przy korcie samoobsługowym przy ulicy Prądzyńskiego w Świdnicy. Przypomnijmy, że obiekt czeka na chętnych codziennie od 7.00 do 22.00. Mimo, że wiosna zawitała do nas całkiem niedawno, z kortu korzysta coraz więcej osób.

Montaż dwóch krytych ławek zakończył się w ubiegłym tygodniu. Inwestycja wpłynie na wyższy komfort użytkowników. Od połowy marca obserwowana jest coraz większe zainteresowanie tenisistów. W tym czasie kort wynajęto ponad trzydzieści razy.

Obiekt czeka na chętnych codziennie od 7.00 do 22.00. Administrowany przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji obiekt jest „samoobsługowy”. Godzina gry kosztuje od 12 do 20 złotych. Rezerwacja odbywa się poprzez stronę internetową www.kort.osir.swidnica.pl, a płatność poprzez system PayU. Na podany przy zamówieniu adres e mail i numer telefonu komórkowego wysyłany jest specjalny kod, który przy  wniesieniu opłaty za usługę jest kluczem do otwarcia bramki kortu. Po zakończeniu gry wystarczy opuścić obiekt i zamknąć za sobą bramkę. Kort ma sztuczną nawierzchnię, jest oświetlony i monitorowany. Umieszczony wewnątrz zegar informuje o upływającym czasie gry.

Wstęp na godzinę gry kosztuje 20 złotych (normalny) i 12 złotych (ulgowy). Ulga przysługuje dzieciom i młodzieży, studentom, emerytom i rencistom, a także posiadaczom Świdnickiej Karty Dużej Rodziny i Świdnickiej Karty Seniora.