Szkoły podstawowe-terminarz


IGRZYSKA DZIECI (klasy 1-6 SP)

WSPÓŁZAWODNICTWO SZKOLNE ROK 2017-2018

Semestr I /wrzesień 2017 – styczeń 2018/

 

TERMINARZ

 

NAZWA ZAWODÓW

 

TERMIN

MIEJSCE

UWAGI

Sztafetowe biegi przełajowe

(klasy 1-6 SP)

19.09.2017

g. 11.00 /wt/

Park Centralny

ul. Pionierów

 

Sztafetowe biegi przełajowe

(klasy 7 SP i 2-3 Gimn.)

19.09.2017

g. 12.30 /wt/

Park Centralny

ul. Pionierów

 

Szkolna liga LA

(klasy 7 SP i 2-3 Gimn.)

21.09.2017

g. 11.00 /czw/

Stadion Zawiszów

ul. Galla Anonima

 

Piłka nożna /chłopcy/

(klasy 7 SP i 2-3 Gimn.)

26.09.2017

g.11.00 /wt/

SP 6 (Gimn. 4)

ul. Jodłowa 24

 

Mini nożna /chłopcy/

(klasy 1-6 SP)

27.09.2017

g.11.00 /śr/

ORLIK SP 6

ul. Wodna 5

 

Piłka koszykowa /chłopcy/

(klasy 7 SP i 2-3 Gimn.)

24.10.2017

g.11.00 /wt/

SP 105 (Gimn. 3)

ul. Saperów 27

 

Piłka koszykowa /dziewczęta/

(klasy 7 SP i 2-3 Gimn.)

25.10.2017

g.11.00 /śr/

SP 105 (Gimn. 3)

ul. Saperów 27

 

Mini koszykówka /dziewczęta/

(klasy 1-6 SP)

14.11.2017

g.11.00 /wt/

SP 1

ul. Galla Anonima

 

Mini koszykówka /chłopcy/

(klasy 1-6 SP)

15.11.2017

g.11.00 /śr/

SP 1

Ul. Galla Anonima

 

Mikołajkowe zawody pływackie

(klasy 1-6 SP)

5.12.2017

g.12.00 wt/

Basen kryty

ul. Równa

 

Piłka siatkowa /dziewczęta/

(klasy 7 SP i 2-3 Gimn.)

11.12.2017

g.11.00 /pn/

SP 105 (Gimn. 3)

ul. Saperów 27

 

Mini ręczna /chłopcy/

(klasy 1-6 SP)

12.12.2017

g.11.00 /wt/

SP 1

Ul. Galla Anonima

 

Piłka siatkowa /chłopcy/

(klasy 7 SP i 2-3 Gimn.)

13.12.2017

g.11.00 /śr/

SP 105 (Gimn. 3)

ul. Saperów 27

 

Tenis stołowy /dziewczęta/

(klasy 7 SP i 2-3 Gimn.)

8.01.2018

g. 11.00 /pn/

SP 2

ul. Ofiar Oświęcimsk

 

Tenis stołowy /chłopcy/

(klasy 7 SP i 2-3 Gimn.)

9.01.2018

g. 11.00 /wt/

SP 2

ul. Ofiar Oświęcimsk

 

Tenis stołowy /dz-chł/

(klasy 1-6 SP)

10.01.2018

g. 11.00 /śr/

SP 1

ul. Galla Anonima

 

 

Kontakt : Waldemar Kurek – 607 944 999, mail: dois@osir.swidnica.pl

 

 

Nasze kluby

Media