Camping 

ul. Śląska 37, 58-100 Świdnica

tel./ fax +48 74 8520553

mail: dw@osir.swidnica.pl

strona:  https://www.facebook.com/Dom.Wycieczkowy.Swidnica

 

Dla turystów zmotoryzowanych proponujemy skorzystanie z profesjonalnie przygotowanego, tonącego w zieleni kempingu. Na powierzchni ponad 5000 m kw. urządzone zostały stanowiska caravaningowe dla 15 kamperów, czy przyczep (wymiary: 12 x 15 m), każde z oddzielnym przyłączem elektrycznym oraz obszerne pole namiotowe. Do dyspozycji gości oddajemy: pełne zaplecze sanitarne, stanowisko do grila i salę cateringowo-szkoleniową. Swobodna atmosfera i przyjazne otoczenie sprzyja relaksowi, również w towarzystwie swoich milusińskich. Na terenie kempingu wydzielony jest parking monitorowany całą dobę.

Liczne wyróżnienia i nagrody dla Kempingu nr 231 w Świdnicy, a także rekomendacja Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu potwierdzają wysoką jakość świadczonych usług oraz spełnienie najwyższych standardów dla tego typu obiektu turystycznego.

Mnogość pobliskich zabytków, takich jak: Kościół Pokoju wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, świdnicka katedra, zabytkowy Rynek, jedyne w Polsce Muzeum Dawnego Kupiectwa, Zamek Książ, sztolnie w Walimiu, tama w Zagórzu Śl. i Zamek Grodno, Muzeum Broni i Militariów w Witoszowie czy Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa w Jaworzynie Śl., uatrakcyjni pobyt w świdnickim Domu Wycieczkowym i Kempingu.

  • ponad 0,50 ha zieleni

  • 15 stanowisk dla kamperów z przyłączem elektrycznym

  • 40 miejsc na polu namiotowym

  • pełne zaplecze sanitarne + WC chemiczne

  • miejsce do grilowania i sala letnia z aneksem kuchennym

Rezerwacja pod numerem: +48 74 852 05 53 lub e-mail: dw@osir.swidnica.pl

 

11. Świdnicki Zlot Caravaningowy CAMPING „ŚWIDNICA” Nr 231

Data: 4-12.08.2018

PROGRAM ZLOTU (PL)

RALLYE - PROGRAMM (DE)

 

Nasze kluby

Media