Aktualność

Zapraszamy na obozy!

| 17 października 2018

Dom Wycieczkowy w kompleksie obiektów Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zachęca do skorzystania z oferty organizacji obozów sportowych w styczniu i lutym 2019 roku!

 

Dom Wycieczkowy jest obiektem świadczącym usługi hotelowe w bardzo atrakcyjnej cenie. Ze względu na lokalizację przy Ośrodku Sportu i Rekreacji jest świetnym miejscem dla organizacji obozów sportowych przez cały rok. W zimie do dyspozycji Gości oddajemy boisko ze sztuczną murawą: wymiary: 92 m x 69 m, oświetlane 24 lampami halogenowymi o mocy 5000 Lux/Wat, które posiada Certyfikat FIFA 2,

 

Na treningi zapraszamy także do pobliskiej Hali Pionierów, a dla relaksu na pełnowymiarowe lodowisko, które położone jest w kompleksie obiektów sportowych na terenie OSiR.

 

Posiadamy 50 miejsc noclegowych w pokojach 2 i 3-osobowych, każdy z pełnym węzłem sanitarnym. Obiekt jest zadbany, schludny, codziennie sprzątany, na życzenie Klienta sprzątamy również pokoje podczas jego pobytu. W pokojach dostępne są: TV, łóżka (w 3-osobowych piętrowe), stolik, szafka nocna, szafa, krzesła, lampka nocna, prysznic, wc, kołdra, poduszka i pościel. Na terenie obiektu bezpłatne WiFi!

Szczegóły oferty w załączniku

 

Nasze kluby

Media