Aktualność

MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE (kl. 1-8 SP) – 5.12.2018

| 07 grudnia 2018

Zawodnicy SP 4 w Świdnicy po raz kolejny zdominowali Mikołajkowe zawody pływackie zorganizowane 5 grudnia 2018 roku w ramach 'Współzawodnictwa szkolnego 2018-2019'. Pływacy z tej szkoły, tak w kategorii dziewcząt jak i chłopców, najczęściej stawali indywidualnie na podium zdobywając tym samym największą liczbę punktów w klasyfikacji drużynowej. Drugie miejsce w obu kategoriach zajęło SP 6. Trzecie miejsce drużynowo podzieliły pomiędzy sobą szkoły: u dziewcząt SP 105, w kategorii chłopców SP 8. Na starcie stanęło przeszło 150 pływaków z dziewięciu szkół. Z okazji mikołajek organizator imprezy, Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, dla wszystkich uczestników przygotował słodki poczęstunek. Indywidualnie zawodników nagrodzono pamiątkowymi dyplomami i medalami. Do nagród dołączyła się firma fitnesowa CrossBOX 74 Świdnica fundując zwycięzcom karnety na zajęcia. Obok klasyfikacji indywidualnej liczona była też punktacja drużynowa, w której zaliczane były po trzy najlepsze wyniki zawodników danej szkoły w każdej kategorii osobno dla dziewcząt i chłopców. Za zajęte miejsca punktowano: I m. – 17 pkt, II m. – 15 pkt, III m. - 14 pkt, IV m. - 13 pkt itd.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA (w nawiasie suma zdobytych punktów)

DZIEWCZĘTA:

  1. SP 4 – 10 pkt (245 pkt)

  2. SP 6 – 8 pkt (181 pkt)

  3. SP 105 – 7 pkt (113 pkt)

  4. SP 8 – 6 pkt (85 pkt)

  5. SP 2 – 5 pkt (78 pkt)

  6. SP 315 – 4 pkt (41 pkt)

  7. NSP Bliżej Dziecka – 3 pkt (27 pkt)

  8. SSS Naszej Szkole – 2 pkt (16 pkt)

  9. SP 1 – 1 pkt (13 pkt)

CHŁOPCY:

  1. SP 4 – 10 pkt (248 pkt)

  2. SP 6 – 8 pkt (131 pkt)

  3. SP 8 – 7 pkt (101 pkt)

  4. SP 1 – 6 pkt (93 pkt)

  5. SP 105 – 5 pkt (79 pkt)

  6. SP 2 – 4 pkt (68 pkt)

  7. SP 315 – 3 pkt (35 pkt)

  8. SSS Naszej Szkole – 2 pkt (33 pkt)

  9. NSP Bliżej Dziecka – 1 pkt (26 pkt)

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA:

DZIEWCZĘTA – KLASA I – 25 m

  1. Oleksandra Kyryliuk – 30,98 – SP 105

  2. Pola Wnuk – 32,30 – SP 105

  3. Dorota Kruk – 33,36 – SP 105

  4. Izabela Piekarska – 34,22 – Bliżej Dziecka

  5. Zosia Kotlarek – 35,17 – SP 8

  6. Amelia Surosz – 37,91 – SP 8

  7. Maria Bober – 38,31 – Naszej Szkole

  8. Zofia Malczyk – 40,65 – SP 6

  9. Alicja Walkowiel – 45,97 – SP 2

CHŁOPCY – KLASA I – 25 m

  1. Diego Alanis – 36,78 – Bliżej Dziecka

  2. Aleksander Jezierski – 39,69 – SP 8

  3. Aleksander Ruciński – 39,89 – SP 8

  4. Wiktor Ogrodnik – 44,68 – SP 4

  5. Gaspard Lafarge – 56,15 – Naszej Szkole

DZIEWCZĘTA – KLASA II – 25 m

  1. Natalia Jasionowicz – 24,85 – SP 6

  2. Anna Kozmowska – 25,14 – SP 105

  3. Luiza Szilder – 31,36 – Bliżej Dziecka

  4. Iga Pełka – 33,43 – SP 8

  5. Hanna Miśkiewicz – 34,12 – SP 6

  6. Zuzanna Guzek – 35,35 – SP 6

  7. Alicja Jasińska – 37,34 – SP 4

CHŁOPCY – KLASA II – 25 m

  1. Stanisław Stramek – 21,19 – SP 4

  2. Krystian Jasiczek – 23,25 – SP 4

  3. Michał Treczyński – 23,88 – SP 6

  4. Cyprian Dominikowski – 24,78 – SP 8

  5. Bartosz Pieńkowski – 25,24 – SP 105

  6. Ksawery Hliwa – 25,63 – SP 6

  7. Mikołaj Kozar – 27,64 – SP 6

  8. Bryan Szkołut – 28,07 – SP 4

  9. Bartosz Drozd – 29,09 – SP 4

  10. Szymon Smalec – 29,94 – SP 105

  11. Wojciech Bytniewski – 30,14 – SP 105

  12. Szymon Makowski – 30,22 - SP 105

  13. Fabian Chmielewski – 33,34 – SP 6

  14. Mateusz Woźniak – 37,05 – SP 8

  15. Michał Lach – 42,78 – SP 105

DZIEWCZĘTA – KLASA III – 25 m

  1. Aurelia Świdurska – 19,66 – SP 4

  2. Natalia Bogielczyk – 19,70 – SP 6

  3. Roksana Zapolska – 19,82 – SP 4

  4. Anika Kudarewska – 21,18 – SP 105

  5. Martyna Jaros – 22,26 – SP 4

  6. Nadia Krasoń – 22,28 – SP 105

  7. Alicja Oleksy – 22,59 – SP 315

  8. Lena Samborska – 23,18 – SP 6

  9. Hanna Surosz – 24,19 – SP 8

  10. Maja Długołęcka – 26,98 – SP 6

  11. Victoria Moore – 28,47 – Naszej Szkole

  12. Michalina Gawrońska – 30,40 – SP 6

  13. Oliwia Włodkowska – 30,47 – SP 2

  14. Wanessa Król – 35,13 – SP 315

  15. Sandra Bakun – 35,16 – SP 105

  16. Lena Jasińska – 36,53 – SP 105

  17. Lena Dąbrzalska – 37,00 – SP 6

  18. Emilia Poroś – 58,39 – SP 105

CHŁOPCY – KLASA III – 25 m

  1. Franciszek Kołakowski – 21,20 – SP 6

  2. Maksymilian Martyka – 21,25 – SP 4

  3. Bartosz Brania – 22,60 – Naszej Szkole

  4. Mateusz Jedliński – 23,99 – SP 6

  5. Franek Bielawski – 24,24 – SP 2

  6. Ksawery Karpisz – 24,88 – SP 2

  7. Norbert Charuży – 26,75 – SP 105

  8. Józef Zarzycki – 29,54 – Bliżej Dziecka

  9. Aron Podolski – 30,69 – SP 4

  10. Robert rymanowski – Naszej Szkole

DZIEWCZĘTA – KLASA IV – 25 m

  1. Weronika Siejka – 15,97 – SP 6

  2. Amelia Bednarz – 16,16 – SP 4

  3. Alicja Leszko – 18,96 – SP 4

  4. Aleksandra Bejster – 19,08 – SP 8

  5. Karolina Starzyńska – 20,56 – SP 315

  6. Marcelina Wójcik – 25,56 – SP 8

  7. Karolina Gromek – 27,56 – SP 4

  8. Konstancja Fitrzyk – 27,70 – SP 6

  9. Nadia Rogaczewska – 28,30 – SP 2

  10. Milena Norkiewicz – 34,98 – SP 315

  11. Oliwia Greś-Maruszewska – 35,46 – SP 2

CHŁOPCY – KLASA IV – 25 m

  1. Alex Niemczyk – 15,94 – SP 4

  2. Szymon Mikus – 17,72 – SP 2

  3. Wiktor Lemiech – 18,40 – SP 4

  4. Szymon Stramek – 18,78 – SP 4

  5. Max Jezierski – 19,39 – SP 8

  6. Maksym Kot – 19,62 – SP 105

  7. Maksymilian Boczyło – 20,06 – SP 1

  8. Szymon Augostyniak – 20,68 – SP 105

  9. Szymon Pieńkowski – 22,74 – SP 6

  10. Jakub Kazimierski – 22,78 – SP 6

  11. Aleks Jamróz – 22,84 – SP 2

  12. Bartosz Marczak – 24,63 – SP 6

  13. Mikołaj Kwiatkowski – 28,69 – SP 1

  14. Igor Czubski – 43,87 – SP 315

DZIEWCZĘTA – KLASA V – 50 m

  1. Angelika Kurowska – 30,97 – SP 4

  2. Aleksandra Jaros – 34,38 – SP 4

  3. Natalia Lęga – 36,44 – SP 6

  4. Agata Pawłowska – 37,53 – SP 1

  5. Urszula Janusz – 46,34 – SP 105

  6. Aleksandra Nieciąg – 56,25 – SP 2

  7. Klaudia Wajda – 58,66 – SP 2

  8. Weronika Pisula – 1.05,03 – SP 2

  9. Monika Pilch – 1.05,50 – SP 315

CHŁOPCY – KLASA V – 50 m

  1. Piotr Florczak – 30,38 – SP 1

  2. Oskar Polański – 32,60 – SP 4

  3. Igor Cała – 38,16 – SP 105

  4. Szymon Błaszczyk – 45,25 – SP 6

  5. Alan Wajdzik – 1.00,22 – SP 315

DZIEWCZĘTA – KLASA VI – 50 m

  1. Martyna Kuśnierz – 32,69 – SP 4

  2. Paulina Janeczko – 37,66 – SP 4

  3. Katarzyna Mus – 39,66 – SP 4

  4. Dagmara Knap – 39,90 – SP 6

  5. Kamila Bogielczyk – 45,91 – SP 6

  6. Oliwia Gołuch – 46,19 – SP 6

CHŁOPCY – KLASA VI – 50 m

  1. Wiktor Kowalik – 33,71 – SP 1

  2. Bartosz Tarnowski – 34,74 – SP 6

  3. Stanisław Dzięcielski – 34,88 – SP 4

  4. Igor Malinowski – 36,15 – SP 4

  5. Bartosz Toroń – 40,48 – SP 4

  6. Marceli Boczyło – 41,22 – SP 1

  7. Hubert Chachoń – 45,92 – SP 6

  8. Wojciech Młynarczyk – 50,29 – SP 315

  9. Dawid Piechurski – 53,19 – SP 105

DZIEWCZĘTA – KLASA VII – 50 m

  1. Wiktoria Bejster – 30,00 – SP 8

  2. Maja Lęga – 30,24 – SP 6

  3. Aleksandra Wojnowska – 33,06 – SP 4

  4. Hanna Jędrzejewska – 35,44 – SP 4

  5. Aleksandra Ceglińska – 37,19 – SP 4

  6. Wiktoria Pogoda – 41,86 – SP 2

  7. Hania Kubacka – 55,34 – SP 2

CHŁOPCY – KLASA VII – 50 m

  1. Olaf Polański – 29,84 – SP 4

  2. Tymoteusz Jaśków – 31,29 – SP 4

  3. Emil Płoczyniak – 37,96 – SP 2

  4. Karol Jakubczyk – 38,74 – SP 8

  5. Karol Brożyna – 39,85 – SP 4

  6. Oscar Brzezicki – 39,88 – SP 8

  7. Maksymilian Grochowski – 44,32 – SP 2

  8. Miłosz Kałwak – 46,08 – SP 1

  9. Igor Ratajczak – 46,16 – SP 6

DZIEWCZĘTA – KLASA VIII – 50 m

  1. Dominika Sokołowska – 30,19 – SP 4

  2. Lena Niemczyk – 31,32 – SP 4

  3. Wiktoria Bybciak – 34,15 – SP 4

  4. Dominika Gołębiewska – 37,44 – SP 105

CHŁOPCY – KLASA VIII – 50 m

  1. Marcel Litwiński – 31,06 – SP 8

  2. Jakub Włodarzczyk – 33,00 – SP 4

  3. Oliwier Malinowski – 33,87 – SP 4

  4. Stanisław Madziara – 38,66 – SP 1

  5. Kacper Kwiatkowski – 44,81 – SP 1

  6. Błażej Gałązka – 1.00,76 – SP 315

 

ALBUM ZDJĘĆ

Fotorelacja: Waldi Kurek

 

Nasze kluby

Media