Zapraszamy na basen!

Od poniedziałku, 19 czerwca czynny będzie basen letni przy ulicy Śląskiej. Przez pierwsze dni zapraszamy od godziny 12.00. Od soboty, 24 czerwca obiekt funkcjonować będzie już w pełnym wymiarze – od 10.00 do 19.00.

Na miłośników wodnej zabawy czekają dwa baseny rekreacyjne, basen sportowy, brodzik dla dzieci, wodny plac zabaw, zjeżdżalnie oraz jeszcze więcej zieleni. Wypoczywający na basenie będą mogli skorzystać z niedostępnego w poprzednim sezonie terenu przy stacji uzdatniania wody. Funkcjonować będzie wypożyczalnia leżaków, a głodni i spragnieni znajdą coś dla siebie w dwóch punktach gastronomicznych typu foodtruck i kawiarence. Obiekt jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi. Dostępne są platformy w częściach rekreacyjnych oraz mobilny podnośnik umożliwiający dostanie się do niecki sportowej. Dodatkowym wsparciem służyć będzie drużyna ratowników.

Od pierwszych dni będzie można korzystać ze wszystkich wodnych atrakcji, w tym balonu, który w poprzednim sezonie długo był niedostępny. Przypominamy, że z tej atrakcji korzystać może jednocześnie do 15 osób o wzroście do 140 cm.

Do gości basenu apelujemy o słuchanie i wykonywanie poleceń ratowników i obsługi basenu, a rodziców uczulamy o obowiązku opieki nas swoimi pociechami.

Bilety na basen będzie można kupić w kasie głównej oraz w samoobsługowym biletomacie, które są usytuowane w strefie wejścia. Dodatkowo w weekendy uruchamiany będzie kolejny punkt kasowy w budynku biurowym ŚOSiR – 50 metrów przed strefą wejścia. Dostępny będzie również internetowy system zakupu biletów pod adresem https://basen.osir.swidnica.pl.

Na basenie honorowane są: Świdnicka Karta Dużej Rodziny, Świdnicka Karta Seniora, a także karty sportowe: MultiSport, Medicover, FitProfit oraz PZU Sport. Obsługą tych ostatnich zajmować się będzie tylko kasa główna w strefie wejścia.

CENNIK, REGULAMIN, INTERNETOWY SYSTEM KUPNA BILETÓW