Ostatnie dni na basenie. Cenowa promocja na zakończenie sezonu!

To już ostatni dzwonek, aby skorzystać z atrakcji Basenu Letniego przy ulicy Śląskiej. W środę i czwartek (31 sierpnia, 1 września) kąpielisko będzie nieczynne, ale zapraszamy w piątek, w sobotę i niedzielę w standardowych godzinach funkcjonowania (10.00-19.00). W ramach promocji w trzy ostatnie dni obowiązywać będą niższe ceny biletów – „tygodniowe”! Od poniedziałku, 5 września basen będzie zamknięty.

W ostatni weekend sezonu za całodzienny bilet trzeba będzie zapłacić 15 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy). To o kilka złotych mniej niż w przypadku zakupu zwykle obowiązujących w tych dniach biletów weekendowych. Dodatkowo dostępne są ulgi: bilety rodzinne, zniżki dla posiadaczy Świdnickiej Karty Dużej Rodziny czy Świdnickiej Karty Seniora.

Przypomnijmy, że wyremontowany basen otworzył swoje podwoje 20 lipca. Na gości czekają baseny o powierzchni 2500 m². W skład kompleksu wchodzą: dwa baseny rekreacyjne z atrakcjami (m.in. zjeżdżalnie, rwąca rzeka, masażery, kula generująca fale, ścieżka pontonowa), siedmiotorowy basen sportowy o długości 25 m, brodzik oraz wodny plac zabaw. Na miejscu działają trzy punkty gastronomiczne.

W trakcie upalnej ostatniej dekady lipca, ale i w sierpniu, gdy pogoda stała się bardziej kapryśna, obiekt cieszy się wielką popularnością. Basen odwiedziło dotąd już ponad 36 tysięcy osób!