Ostatnie dni wakacji, zapraszamy na basen!

Powoli kończy się pierwszy po remoncie sezon na świdnickim basenie letnim. Po kilku deszczowych dniach, aktualna prognoza pogody jest bardziej optymistyczna. Warto wykorzystać okazję, bo mogą to być ostatnie chwile w tym roku, aby odwiedzić obiekt i wypocząć wśród wodnych atrakcji!

Przypominamy, że basen czynny jest codziennie od godziny 10.00 do 19.00. Bilet normalny w tygodniu, od poniedziałku do czwartku kosztuje 15 zł, a ulgowy 10 zł natomiast od piątku do niedzieli – 18 zł bilet normalny, 12 zł bilet ulgowy. Dodatkowo dostępnych jest szereg ulg: bilety rodzinnne, zniżki dla dla posiadaczy Świdnickiej Karty Dużej Rodziny czy Świdnickiej Karty Seniora Mniej zapłacimy także po godz. 16.00 w tygodniu.

Bilety na basen można kupić w kasie głównej oraz w samoobsługowym biletomacie, które są usytuowane w strefie wejścia. Przy większej liczbie gości uruchamiany jest dodatkowy punkt kasowy w budynku biurowym ŚOSiR – 50 metrów przed strefą wejścia. Dostępny jest również internetowy system zakupu biletów z wykorzystaniem kodów QR oraz pod adresem https://basen.osir.swidnica.pl. Na basenie honorowane będą karty sportowe: MultiSport, Medicover, FitProfit oraz PZU Sport. Ich obsługą zajmuje się tylko kasa główna w strefie wejścia.

Szczegółowe informacje o obiekcie znaleźć można TUTAJ. Zachęcamy też do polubienia strony obiektu na facebooku – www.facebook.com/basenswidnica

Sezon na świdnickim basenie rozpoczął się 20 lipca. Po remoncie łączna powierzchnia basenów wynosi 2500 m². W skład kompleksu wchodzą: dwa baseny rekreacyjne z atrakcjami, basen sportowy, brodzik oraz wodny plac zabaw.