HALOWA PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT – KLAS 7-8 SP – 28.03.2022

W rozgrywkach Halowej piłki nożnej klas 7-8 SP najlepsze uczennice SP 4 Świdnica, wśród których są zawodniczki na co dzień trenujące w świdnickim klubie piłki nożnej. Młode piłkarki z czwórki w trzech spotkaniach traciły tylko po jednej bramce zdecydowanie wygrywając kolejno z zespołami SP 1 (7-1), SP 8 (10-1) i SP 6 (6-1). Tym samym zwyciężyły turniej miejski w halówce. Do zawodów zorganizowanych w poniedziałek 28 marca zgłosiły się cztery reprezentacje świdnickich podstawówek rywalizując systemem każdy z każdym. Warto zaznaczyć, że w zespołach grały zawodniczki nawet z klas szóstych wykazując się niezłą jakością gry. O drugim miejscu w zawodach zadecydowała różnica bramek ponieważ w bezpośrednim meczu zespołów SP 6 i SP 1 padł remis (2-2). Więcej strzelonym goli na swym koncie miała jednak drużyna szóstki i to ona stanęła na drugim stopniu podium. Organizator turnieju, Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, przygotował na zakończenie pamiątkowe dyplomy oraz medale. Wyróżnione zostały też najlepsze zawodniczki w swoich drużynach: Kaja Kiliszewska (SP 1), Maja Błaszczyk (SP 4), Zofia Przyborowska (SP 6), Hanna Grodowska (SP 8).