Trzeci Świdnicki Czwartek lekkoatletyczny za nami

Wietrzna aura nie zniechęciła uczestników. 105 osób stawiło się na trzecich w tym roku szkolnym zawodach Świdnickich Czwartków Lekkoatletycznych. Impreza 4 listopada odbyła się na Stadionie Miejskim im. Janusza Kusocińskiego w Świdnicy.

Na dzieci i młodzież czekały biegi na dystansach od 60 do 1000 metrów. Na wszystkich na mecie czekał słodki poczęstunek, gorąca herbata i kolejna naklejka do „Książeczki Biegacza”.

Przypomnijmy, że nowa edycja przyniosła kilka nowości. Udział pozostaje bezpłatny, ale uczestnictwo w zawodach zostało ograniczone tylko dla mieszkańców powiatu świdnickiego.

Ostatni w tym roku Świdnicki Czwartek Lekkoatletyczny odbędzie się 2 grudnia. Początek (zapisy) od godziny 17.00 na stadionie im. Janusza Kusocińskiego w Świdnicy.

Świdnickie Czwartki Lekkoatletyczne to wspólna inicjatywa Świdnickiej Grupy Biegowej, Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Świdnicy, Księstwa Świdnicko-Jaworskiego Lokalnej Organizacji Turystycznej i Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

ALBUM ZE ZDJĘCIAMI

WYNIKI NA FB ŚWIDNICKIEJ GRUPY BIEGOWEJ