Wróciły czwartki lekkoatletyczne!

Było zagrożenie odwołania zawodów z powodu gwałtownych opadów deszczu, ale ostatecznie tuż po godzinie 17.00 nad Stadion Miejski im. Janusza Kusocińskiego wyszło słońce pierwsza po przerwie edycja Świdnickich Czwartków Lekkoatletycznych odbyła się zgodnie z planem. Na starcie stanęło 120 osób!

Świdnickie Czwartki Lekkoatletyczne to wspólna inicjatywa Świdnickiej Grupy Biegowej, Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Świdnicy, Urzędu Miejskiego w Świdnicy i Lokalnej Organizacji Turystycznej Księstwa Świdnicko-Jaworskiego.

Na dzieci i młodzież czekało 10 biegów na dystansach od 60 do 1200 metrów. Dla najlepszych były drobne upominki, dla wszystkich słodki poczęstunek i dobra zabawa. Udział w zajęciach był bezpłatny.

Kolejny Świdnicki Czwartek Lekkoatletyczny już 10 czerwca o godzinie 17.00. To wydarzenie będzie połączone z „Europejską Milą”. To projekt realizowany przez ISCA we współpracy organizacjami sportowymi z całej Europy, dofinansowany ze środków Erasmus+.

WYNIKI

ZDJĘCIA 1

ZDJĘCIA 2