Zapraszamy do Domu Wycieczkowego i na Camping!

Od soboty, 8 maja wznawia działalność Dom Wycieczkowy oraz Camping Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Dopuszczenie obiektów do funkcjonowania ma związek z rozporządzeniem Rady Ministrów z 6 maja w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Nasze obiekty są gotowe na bezpieczne przyjęcie gości, a nasz personel zatroszczy się o wszystkie detale udanego wypoczynku.

Camping kusi spokojem i sielską atmosferą. Na tonącej w zielni powierzchni ponad 5000 m kw. urządzone zostały stanowiska caravaningowe dla 15 kamperów, czy przyczep (wymiary: 12 x 15 m), każde z oddzielnym przyłączem elektrycznym oraz obszerne pole namiotowe. Do dyspozycji gości jest również pełne zaplecze sanitarne, stanowisko do grilla i sala cateringowo-szkoleniowa. Swobodna atmosfera i przyjazne otoczenie sprzyja relaksowi, również w towarzystwie swoich milusińskich. Na terenie campingu wydzielony jest parking monitorowany całą dobę.

Z pełną ofertą Campingu można się zapoznać TUTAJ

Z kolei oferta Domu Wycieczkowego obejmuje noclegi w pokojach 2-osobowych i 3-osobowych. Wszystkie wyposażone są w telewizory i łazienki z wc i prysznicem. Łącznie obiekt może przyjąć 50 gości. Goście docenią przytulne wyposażenie, wiele udogodnień oraz spokojną okolicę. Dom Wycieczkowy dysponuje 2 salami konferencyjnymi: 40-osobowa w samym budynku i 50-osobowa z kominkiem i możliwością wyjścia na ogród. Bliskość obiektów sportowych sprawia, że Dom Wycieczkowy to idealne miejsce do organizacji przedsięwzięć o charakterze sportowym, począwszy od treningów, na obozach skończywszy.

Z pełną ofertą Domu Wycieczkowego można się zapoznać TUTAJ

NASZE OBIEKTY HONORUJĄ BONY TURYSTYCZNE

O bonie turystycznym

  1. Bon turystyczny jest przyznawany na dziecko, na które przysługuje świadczenie wychowawcze lub dodatek wychowawczy Rodzina 500+. Bon należy aktywować na Platformie Usług Elektronicznych PUE ZUS.
  2. Na jedno dziecko przysługuje bon w wysokości 500 zł, a w przypadku dziecka niepełnosprawnego przysługuje bon w wysokości 1000 zł.
  3. Za pomocą bonu można płacić do czasu, aż wyczerpie się pełną kwotę, bon nie podlega wymianie na gotówkę lub inne środki płatnicze.
  4. Bon może być wykorzystany na pobyt rodzinny (z rodzicami, dziadkami lub prawnymi opiekunami), z tym, że dziecko, na które przysługuje bon musi być obecne w domu wycieczkowym lub na campingu.
  5. W przypadku płatności za pobyt bonem nie wystawiamy faktury na firmę. Ważność każdego bonu trwa do końca marca 2022 r.
  6. Aby skorzystać z bonu należy dokonać rezerwacji pobytu bezpośrednio pod numerem 513 310 175 lub email: dw@osir.swidnica.pl; rozliczenie bonu możliwe jest tylko przy rezerwacjach z zapłatą lub dopłatą należności na miejscu, bonu nie można wykorzystać jako zaliczki tylko jako dopłatę lub zapłatę na miejscu. Przy zameldowaniu w domu wycieczkowym lub na campingu należy podać numer bonu oraz kwotę, jaką chcemy opłacić w formie bonu. Transakcja wymaga potwierdzenia jednorazowym kodem wysłanym jako wiadomość e-mail lub sms.

Więcej informacji: https://bonturystyczny.gov.pl