13. Świdnicki Bieg Niepodległości ODWOŁANY

Z przykrością informujemy, że w związku z aktualna sytuacją wynikającą ze stanu epidemii planowany na 11 listopada 2020 roku 13. Świdnicki Bieg Niepodległości nie odbędzie się.

Długo wierzyliśmy, że mimo trudności i wprowadzanych kolejnych obostrzeń uda nam się zaprosić Państwa do wzięcia udziału w tym jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu. Zmieniliśmy nieco formułę biegu, ruszyły zapisy, kompletowaliśmy biegowe pamiątki, które miały trafić w Wasze ręce w trakcie imprezy…

Niestety. Wobec stale pogarszającej się sytuacji epidemiologicznej i kolejnych obostrzeń uznaliśmy, że jedyną słuszną i odpowiedzialną decyzją jest ta o odwołaniu imprezy. Tym samym anulujemy rozpoczęte 19 października zapisy.

Świdnicki Bieg Niepodległości zawsze był wielkim rodzinnym świętem, w którym w atmosferze rekreacyjnego pikniku wspólnie świętowaliśmy odzyskanie niepodległości. Chcemy, aby tak pozostało, ale w tym roku, w tym trudnym czasie utrzymanie choćby namiastki charakteru tej imprezy byłoby po prostu niemożliwe.

Liczymy na zrozumienie naszej decyzji. Uważajmy na siebie, bądźmy zdrowi i trzymajmy kciuki, aby za rok 13. Świdnicki Bieg Niepodległości mógł odbyć się w klimacie podobnym do poprzednich edycji!

INFORMUJEMY, ŻE WSZELKIE DANE OSOBOWE NADESŁANE W TRAKCIE TRWANIA ZAPISÓW NA ADRES ZAPISY@OSIR.SWIDNICA.PL ZOSTAJĄ USUNIĘTE WRAZ Z ODWOŁANIEM IMPREZY  I NIE BĘDĄ W ŻADEN SPOSÓB PRZETWARZANE PRZEZ ŚOSiR