Pływalnia przy ulicy Równej zaprasza

Po technologicznej przerwie ponownie zapraszamy do korzystania z krytej pływalni przy ulicy Równej. Obiekt czeka na gości od poniedziałku, 19 sierpnia.

W okresie 19.08-31.08 pływalnia czynna będzie codziennie od godziny 10.00 do 18.00. W tym czasie wszystkie godziny będą ogólnodostępne. Od 1 września obiekt czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-22.00 oraz w soboty i niedziele od 10.00 do 18.00. Bilety wstępu kosztują 7 zł (ulgowy), 10 zł (normalny). Przy wejściu na godzinę 14.00 obowiązują ceny promocyjne 7 zł (normalny), 4 zł (ulgowy). Dostępne są również karnety dziesięciowejściowe i promocje dla posiadaczy Świdnickiej Karty Dużej Rodziny i Świdnickiej Karty Seniora. W obiekcie honorowane są karty Multisport, OK System, FITPROFIT. Szczegółowe informacje o obiekcie można znaleźć TUTAJ.

W trakcie przerwy technologicznej wykonano remont niecki basenowej (uzupełnianie ubytków, fugowanie itp.), przegląd stacji uzdatniania wody, odświeżenie holu i części pomieszczeń. Wykonano też inne drobne prace i naprawy bieżące.